Kurzové sázky

obrázek

info a správa peněz

  • 13.04.2019 20:55
  • 96x

Získávání informací

Mnoho lidi si stále myslí, že člověk, který si sázením vydělává, tedy profesionální sázkař, stráví denně dvě hodiny zjišťováním informací a poté už jen sází a vyhrává. Ale tak to skutečně nefunguje a ani fungovat nemůže. Z mnoha rozhovorů s profesionálními sázkaři se dozvíte, že to je opravdu práce na plný úvazek. Ano, můžete si na rozdíl od klasického zaměstnání sami vybrat pracovní dobu, ale pokud chcete být úspěšní, s krátkou pracovní dobou rozhodně nepočítejte.

Jeden profesionální sázkař dokonce v rozhovoru uvedl, že denně stráví u různých statistik a zjišťování informací až 12 hodin! Dnešní doba je navíc pro sázkaře o mnoho lepší, ale zároveň náročnější než časy minulé.

Informace od samotných hráčů nebo ze zákulisí, mohou velmi pomoci při výběru sázkové příležitosti. Ovšem daň za tyto informace je velká časová náročnost.

 

Správa peněz

Důležitou součastí úspěšného sázkaře je samozřejmě také odpovídající správa peněz. Člověk musí pochopit, kolik peněz si může dovolit vsadit na jednu událost vzhledem k výši jeho bankrollu.

Velká část sázkařů přecení své síly kvůli pár "šťastným" trefám a hned začnou sázet příliš velké sázky, ke kterým jejich bankroll není určený. Příčinou je pak rychlý bankrot v momentě, kdy věci nejdou tak, jak by měly. Každého jednou za čas chytne vlna neúspěchů a právě cílem efektivní správy peněz je, aby váš bankroll takovéto období ustál.

S vědomím, že máte dostatečně velký bankroll k poměru k výši vašich sázek, dokážete i tyto horší období snáze překonávat.

Naopak nikdy nemůžete uspět, pokut trpíte gamblerskými sklony. Gambleři mají téměř neustále tendenci sázet takové sázky, které si jednoduše nemohou dovolit prohrát. Kontrolujte se a můžete být úspěšní.

Představte si, že je pro vás standardním úspěchem výhra 1.000 Kč, s tímto vědomím a strategií sázíte například tři měsíce v kuse a daří se vám, postupně váš bankroll narůstá, ale pak najednou vyhrajete v jedné sázce 100.000 Kč a podobná sázková příležitost se dlouho nebude opakovat, budete pak následně ochotni vrátit se ke své poctivé strategii, kde si zdaleka jednou sázkou nevyděláte tolik?

 

Úspěšný sázkař musí také samozřejmě neustále hru analyzovat, studovat a přemýšlet o ní společně s tím, jak se sama vyvíjí. Sázkové kanceláře a ostatní sázkaři se vždy budou rychle přizpůsobovat změnám ve výkonnosti jednotlivých hráčů, týmů i samotných soutěží a vaší prací je, snažit se vždy být o krok před nimi a tím tak získat obrovskou výhodu.

 

Není od věci zaměřit se jen na jedno sportovní odvětví, popřípadě jen jednu konkrétní ligovou soutěž. Vše záleží na množství času, které si na sázení vyhradíte. Pokud se zaměříte jen na jednu ligu, například Gambrinus ligu, pak vám analýza celé soutěže nezabere tolik času, jako kdybyste se chtěli soustředit na celý evropský fotbal či dokonce mix více sportů. Čím lepší analýza, tím lepší výsledky.