Kurzové sázky

obrázek

Jak tipovat : sázky na remízu

  • 25.05.2022 16:12
  • 37x

Hlavní technika vyhledávání remízových zápasů ve fotbale využívá předpoklad, že kurzy stanovené bookmakerem jsou přesné.

Níže uvedený postup doporučujeme úplným začátečníkům, protože vše, co musíte udělat, je jen sledovat kurzy. Není potřeba žádná statistická analýza. 

 

Postupujte takto :


1) Vyhledejte zápasy, kde jsou kurzy  1-0-2  blízko sebe. Čím blíže jsou, tím lépe, protože to znamená, že si bookmaker myslí, že to bude velmi vyrovnaná hra.


2) Podívejte se na kurzy pod 2,5 gólu v zápase. Čím je kurz nižší, tím je větší šance. 

Znamená to, že si bookmaker myslí, že v zápase bude nízké skóre. Zápas s nízkým skóre je statisticky nejpravděpodobnější, že zde bude remíza. 

Zápas, ve kterém padnou 2 góly nebo méně, má 2 ze 6 výherních kombinací (0-0, 1-1 -- 1-0, 0-1, 2-0, 0-2). Pokud bychom vybrali zápas s předpokladem +2,5 gólu v zápase, tak se zvyšujícím se počtem gólů dramaticky klesá počet výherních remízových kombinací, k možnému výsledku zápasu.

 

Zaměřte se na ligy, které mají tendenci remízových zápasů. Velmi často to jsou například nižší španělské ligy nebo nižší italské ligy. 

Podívejte se také na jednotlivé týmy v aktuální tabulce (celkově, domácí a venku). Pokud vzájemné zápasy mají tendenci mít remízový zápas, bude to dobrá hra.


Nic složitého – můžeme začít  ….

 

Při sázení remíz můžete použít jakýkoli plán správy peněz (money management), který vám nejlépe vyhovuje.

Náš návrh je, začít základní částkou a po každé ztrátě v řadě vklad vynásobit 1,5. V případě výhry se vracím zpět k základní sázce.

Takže například za předpokladu, že základní sázka bude 100 Kč, tak to bude : 100 Kč, 150 Kč, 225 Kč, 338 Kč, 507 Kč, 761 Kč, 1142 Kč$ atd. - dokud nebude vítězná sázka. Po výherní sázce se další sázka vrátí zpět na 100 Kč.

Tak hodně štěští !