Kurzové sázky

obrázek

kurzové sázení se ziskem

  • 27.09.2022 13:55
  • 40x

Je zcela zřejmé, že uhodnout vítěze fotbalového zápasu bývá často velmi obtížné.

Profesionální sázkaři nevyhrávají každou sázku, ale v podstatě jim stačí, když dosahují několikaprocentní návratnosti nad vsazené částky. Mnoho z nich využívá strategie sázení na góly v zápase.

Je jen málo fotbalových zápasů, které jsou ukončeny výsledkem 0:0. Zápasů, kdy padne nějaký gól, je převážná většina a velmi často se stává, že podceňovaný tým dá minimálně jeden gól.

 

Strategie je celkem jednoduchá. K úspěchu potřebujeme, aby v zápase byly vstřelené min. 2 góly. Na tiket dávám vždy dva zápasy.

Kurzy na sázkovou příležitost by měly být v rozmezí mezi  1,2 – 1,33. Kurzy nižší jak 1,20 jsou nevyhovující - riziko je příliš vysoké a případné zisky velmi malé.

Po dlouhodobé studii této strategie jsem zjistil, že kurzy vyšší než 1,33 velmi často nevycházejí. Sázkové kanceláře mají dobré informace o jednotlivých zápasech a nastavené kurzy tomu obvykle odpovídají.

 

Money management - proporcionální vklady ve výši 3% banku.

Proporcionální vklady je flexibilní sázková metoda, která vychází z aktuální velikosti banku. Jsou stanoveny procenty.

Ideální výška sázky se pohybuje v hodnotě 3 – 10% z banku. To znamená, že pokud máte bank v hodnotě 10 000 Kč, měli byste sázet 300 – 1 000 Kč podle toho, jakou procentuální výši jste si stanovili na začátku sázení. Raději se držte při zemi a využívejte 3% z banku. Snadněji pak přežijete sérii neúspěšných tipů.

Bank každý den přepočítáváme dle výsledků vsazených tiketů. Další výše sázky vypočteme z nové hodnoty banku.

 

Jak vybírat zápasy ?

V každé fotbalové lize najdete útočné nebo obranné mužstva. Statistiky vám určitě napoví..

Hodně gólů padá např. v nizozemských ligách, ale jsou i další ligy, kde v polovině hraných zápasů padnou min. 3 góly.

Existuje mnoho webových stránek, které se zabývají problematikou vstřelených gólů a poskytují dostatek statistik a informací, které vám pomohou v rozhodování.

 

Ještě je tu jedna možnost, jak využít seznam zápasů, který jste si připravili na daný den.

Sázka LIVE. Vyčkejte na začátek zápasu a čekejte cca 10 min. Pokud nepadne gól – vsaďte. Obvykle tak získáte vyšší kurz, než před začátkem zápasu.

 

Preferujte menší, ale pravidelné zisky. Strategie „počet gólů v zápase“ vám v tom určitě může pomoci.