Kurzové sázky

obrázek

kurzové sázky

  • 13.04.2019 20:45
  • 80x

Sázení kurzových sázek

je potřeba brát jako investici s jasně stanoveným cílem, kterým není nic jiného, než zisk.

Většina sázkařů v podstatě v určitém časovém horizontu jen odevzdává peníze sázkovým kancelářím a těch, kteří si sázením vydělávají na živobytí, je opravdu minimum.

Sázkaři, kteří sází bez strategie a stanovení cílů se nikdy nemůžou stát úspěšnými sázkaři.

Matematické dovednosti, logika, praktický úsudek a motivace jsou základním předpokladem. Další z důležitých vlastností sázkaře by měla být jasně stanovená strategie a vytyčení cílů.

Chcete profitovat na kurzovém sázení ?

 

Stanovte si cíl na následující období a úspěchy se jistě dostaví.

Může se jednat o cíle krátkodobé či dlouhodobé a to v horizontu měsíce nebo několika let. Záleží jen na vás, jaké cíle si stanovíte v určitém časovém období. Buďte trpěliví a důslední.

Nepropadejte panice, když se vám nějaký čas nebude dařit - i to k tomu patří.

Kurzové sázení vypadá velmi jednoduše, ale v podstatě je to hodně tvrdý oříšek. Ten, kdo sází řadu let, tak to jistě může potvrdit.

Pokud si chcete vsadit o víkendu tiket za 50,- Kč jen tak pro zábavu, není nutné problematiku sázek nějak zkoumat, ale pro ty, kteří se rozhodli pravidelně si sázením přivydělávat nebo se jím dokonce živit, to znamená dodržovat mnoho faktorů, které jsou pro dlouhodobé ziskové sázení důležité. Není to snadné a vyžaduje to mnoho úsilí. Pokud chcete být dlouhodobě úspěšní, je opravdu nutné nad vším svědomitě přemýšlet.

Je naprosto jisté, že profesionální sázkaři nepodávají tikety s více sázkovými příležitostmi. Více tipů na tiketu sice znamená větší kurz, ale také mnohem větší riziko, že některý z nich nevyjde. Ideální je mít jeden, maximálně dva tipy na tiketu.

Získávání informací ke kurzovým sázkám je jeden z nejdůležitějších předpokladů být úspěšný. Pokud máte pouze jeden zdroj informací, jste vždy v nevýhodě. Těžko pak budete analyzovat schopnost týmu porazit soupeře.

Obvykle najdete mnoho důvodů, proč vsadit na jasného favorita s velmi nízkým kurzem. To je lidská přirozenost. Ale většinou to dopadne špatně. Jen málo týmů je ve skutečnosti tak dobrých, aby bylo předem jasné, že vždy vyhrají nebo tak špatných, že vždy prohrají. Motivace a dobrá obrana obvykle potlačí impozantní útok.

Pokud chcete sázet na té nejvyšší úrovni, musíte začít brát sázení jako byznys, kde úspěch závisí na mnoha faktorech. Mít schopnost analyzovat a vyhodnocovat, je základní vlastností úspěšného sázkaře.

Výběr toho správného zápasu a druhu sázky je rozhodující faktor. Vyššího zisku dosáhnete zpětným investováním výher do sázek a to vždy dle přesně stanoveného klíče.