Kurzové sázky

obrázek

MLB - jak sázet

  • 13.04.2019 21:22
  • 202x

Sázení na jedinečný sport jakým je baseball, může být velmi výnosné. Je zde velká online hodnota. Nejlepší tým může prohrát s tím nejhorším týmem a to s mnohem větší frekvencí, než v jakémkoliv jiném sportu.

Nejtěžší část sázení na baseball je udržet krok – zápasy se hrají každý den.

Pointa sázení na baseball je v tom, že informace a trpělivost se vyplatí. Pro sázkaře je důležitost těchto informací mnohem vyšší, než u jakéhokoliv jiného sportu.

 

V baseballu je to stejné jako v životě :

 trpělivost růže přináší !

 

 

Jak být úspěšný ? 

Nejdůležitější kategorie :

Ziskové situace. V baseballu existují určité situace, které poskytují sázejícímu výhodu. Statistiky určují tu správnou cestu, ve kterých naleznete tým, který má dost výhod v téměř všech důležitých kategoriích.

Věnujte zvláštní pozornost nadhazovačům. Většina nadhazovačů nevydrží celý zápas a šestá směna se stává nejdůležitějším faktorem při sázení baseballu.

Zaměřte se na správné statistiky. Baseball je mimo jiné hra statistik, které mohou být v určité situaci velmi matoucí.

Sledujte různé "sezóny". Baseballová sezóna je velmi dlouhá a ne všechny roční měsíce jsou si rovny. Jsou tam zřetelné rozdíly a v některý obdobích jsou určitá mužstva sázkovými kancelářemi přeceňována.

Handicap. Pokud analyzujeme vítěze zápasu, tak sázka na jeho vítězství v handicapu je doporučenou volbou. Mnoho výsledků vychází minimálně o 2 body a rozdíl ve výši kurzu je značný.

Money Management. Správná správa bankrollu je návod, jak se udržet ve hře. Je důležité si uvědomit, že existují velmi dobré sázkařské období, ale zákonitě musí přijít také období, kdy se nedaří. Čím dříve minimalizujete rozdíl mezi výhrou a prohrou – tím lépe.

 

Stručná pravidla baseballu :

Každé družstvo má ve hře devět hráčů. Hřiště tvoří čtvercové vnitřního pole, za kterým pokračuje velké vnější pole. V krajním rohu hřiště se nachází domácí meta, kde stojí pálkař. V dalších rozích vnitřního pole se nachází první, druhá a třetí meta.

Nadhazovač hodí míč z nadhazovací mety, která se nachází uprostřed vnitřního pole, směrem na domácí metu, u které stojí pálkař ze soupeřova družstva. Ten se snaží míč trefit pálkou a odpálit do hřiště. Pokud se mu to podaří, vyběhne na první metu. Cílem pálkaře je oběhnout všechny mety až na domácí metu, za což se získá body.

Běžně se ovšem hráčům nepodaří oběhnout všechny mety najednou (pokud ano, jedná se o tzv. „homerun“), proto zůstane na některé z met (stane se „běžcem“) a pokouší se postoupit dál až po odpalu svého spoluhráče, který je dalším pálkařem.

I pak platí, že pokud dosáhne domácí mety, získává pro své družstvo na pálce bod. Bránící družstvo může běžce vyřadit (vyautovat) tím, se obránce dotkne běžce mimo metu míčkem (případně přihraje míček na první metu dříve, než na ni pálkař po odpalu doběhne), že chytí míček z přímo odpalu dříve, než se dotkne země, případně že se pálkaři nepodaří míček odpálit.

Jakmile družstvo v poli takto vyřadí tři soupeřovy hráče, samo nastupuje na pálku a dříve útočící družstvo jde do pole.

Jedno vystřídání obou družstev v poli i na pálce se nazývá „směna“. Hra se skládá z devíti směn, po kterých je vítězem to družstvo, které v zápase získalo vyšší počet bodů.

V případě, že obě mužstva v devíti směnách získají stejný počet bodů, přichází na řadu „extra směna“, ve které se rozhodne o vítězi celé hry.