Kurzové sázky

obrázek

povolání : SÁZKAŘ

  • 13.04.2019 21:28
  • 404x

Pokud je pro vás sázení na sportovní události jen pouhá zábava s přívlastkem hazardu, tak jste jen normální člověk, který utrácí své peníze.

Jsou ale mezi námi také profesionálové, kteří dokáží s kurzovými sázkami velmi dobře pracovat a získávají tak skvělý zdroj velmi slušných příjmů.

Když chodíte do běžného zaměstnání, tak máte v pracovním týdnu zpravidla dva dny volna, obvykle sobotu a neděli. Člověk, který se profesionálně věnuje sázení kurzových sázek, má zpravidla čtyři dny volna a to pondělí – čtvrtek. Pátek až neděle je pro něho normální pracovní den a to s pracovní dobou až 14 hodin denně.

 

V dnešním světe on-line sázení člověk nemusí vůbec opustit „domov“. Přináší to pozitiva, ale také negativa. Tím největším pozitivem je svoboda. Nikam nechvátám a denní režim si přizpůsobím svým potřebám. Největším negativem se nutnost sebeovládání a dodržování disciplíny, což je důležitá součást celého „sázkového“ dne.

 

V případě, že začnete sázet bez náležité přípravy, nemůžete očekávat žádné uspokojivé výsledky.

 

Příprava na sázkový den :

- určení finanční částky, kterou chci vydělat (vyhrát) s tím, jaká bude riskovaná částka ( procento z banku )

- vyhodnocení nabídky zápasů na daný den - specifikace sportu dle zaměření sázkaře

- vyhledání informací, analýz a předpovědí k nejlépe vyhodnoceným zápasům

- konečné rozhodnutí k předzápasový sázkám

- příprava předlohy k sázkám LIVE

- nastavení upozornění na vybrané LIVE sázky

Příprava na sázkový den je vždy to nejdůležitější a vyplatí se poctivý přístup. Každý by si měl sestavit vlastní denní harmonogram, včetně strategie a postupovat podle přesně stanovených hodnot.

Čím dříve si člověk uvědomí, že sázení je opravdu tvrdý oříšek, kterému je nutné se věnovat možná více, než kterémukoliv jinému zaměstnání, tím dříve dosáhne požadovaného výsledku.

 

Druhá fáze sázkového dne – vlastní sázky.

Pro každého tato fáze začíná v jiné části dne a to dle preferovaných sázkových příležitostí. Pro někoho je to ráno, pro jiného v odpoledních hodinách nebo večer.

Sázkový den pro většinu profesionálních sázkařů zpravidla končí poslední připravenou sázkou nebo dosažením předpokládaného zisku. Práce by měla být ukončena zaznamenáním konečných výsledků daného dne do sázkového deníku.

 

Závěrem

Mnoho začínajících a amatérských sázkařů si pohrává s myšlenkou, že je možné pustit se zcela seriózně do sázení s bankem o velikosti několika stokorun. Nedokáží ovládat emoce, které zcela jistě přicházejí – nelze je potlačit, ale lze je eliminovat. K eliminaci těchto faktorů slouží právě pečlivé dodržování strategie a finančních zásad.

Pokud je sázkař řádně připraven, dokáže reagovat na jakýkoliv průběh sportovního zápasu. Jedná dle předem připraveného plánu, není impulsivní a neriskuje. Během dne se u něho neprojevuje stres nebo nervozita.

 

Je zcela jisté, že všechny sázky nelze vyhrát. Někdy můžete být úspěšný v 75% a přesto je váš denní plán ohrožen, jindy jste úspěšný v 60% a přesto je to vaše nejziskovější období. "

 

Povolání rovná se práce na plný úvazek. Pokud těžko hledáte někoho, kdo Vás zaměstná, tak bude nutné začít podnikat. Je naprosto jisté, že nelze podnikat a vydělávat stejné peníze, jako když chodíte do práce.

 

 

Pokud nemáte čas - většinou máte peníze.

Pokud nemáte peníze - většinou máte čas.

 

Pokud nemáte čas ani peníze :

asi někde bude chyba.