Kurzové sázky

obrázek

RATING

  • 23.11.2020 16:01
  • 292x

Rating  =  nezávislé hodnocení různých „fotbalových“ kategorií.

U každého mužstva se hodnotí 10 předem definovaných kategorií a za každou, kdy mužstvo splňuje dané podmínky, je přidělen jeden bod.

To znamená, pokud mužstvo splňuje všech 10 kategorií, dostane 10 bodů. Mužstva, která spolu hrají se bodově porovnají a dostaneme tak nejen mužstvo, které by mělo vyhrát, ale také přesnou ratingovou sázku.

Příklad výstupního ratingu zápasu:  Sparta Praha – Baník Ostrava

Sparta Praha  -  8 bodů

Baník Ostrava - 3 body

8 - 3  =  5

Vyhraje Sparta Praha a ratingová sázka  =  5/10.

 

Tipy na Telegramu -  odkaz >>   ZDE

 

 

Jaké kategorie jsou hodnoceny ?

 

Výkonné programovací prostředky vyvinuly jeden z nejsilnějších a nejpřesnějších systémů, který má více než 80 plně automatizovaných porovnávacích parametrů.

 

- počáteční ( otevírací ) kurzy + klesající kurzy

Jedná se o jedno z důležitých hodnocení pro identifikaci dobré sázky.
V okamžiku, kdy sázkové kanceláře nabídnou počáteční kurzy, začínají se počítat nová hodnocení. Po nějaké době začínají stoupat nebo klesat kurzy. Pokud kurzy klesnou na „náš tým“, je to jako potvrzení naší první volby a nyní se z toho stává potenciální sázka.

- aktuální dostupné kurzy

Může se stát, že klesající kurzy se vyvíjejí velmi rychle. V tomto okamžiku dochází k porovnání skutečné hodnoty kurzu a při přehodnocení může sázka ztratit hodnotu.

- hodnocení ligy

V hlavních ligách je vysoká pravděpodobnost, že všechny uzavírací kurzy se budou blížit skutečným kurzům. Většinou neexistuje žádný důvod, proč by mělo dojít k nějakým velkým změnám.

Dalším důvodem je jednoduše to, že hlavní ligy mají výplatu sázkových kanceláří 98% a nižší ligy někdy 90% nebo nižší. To znamená, že potřebujeme vyšší čísla hodnocení.

- potvrzení předpokládané sestavy

Dochází k porovnání předpokládané sestavy s potvrzenou sestavou k zápasu. Hodnocení potvrzené sestavy dává výhodu mužstvu, které při hodnocení jednotlivých hráčů, využije silnějších hráčů, než bylo uvedeno v předpokládané sestavě.

Hodnocení sestavy je vždy respektováno s tím, že předpokládaná sestava se mohla změnit např. pro nové zranění nebo nějaké jiné skutečnosti.

- celkové hodnocení týmů

Hodnocení jednotlivých týmů za poslední 3 zápasy – zhodnocení síly útoků a obran, včetně porovnání výsledků doma / venku a vzájemných zápasů.

Další kritérium přihlíží k poslednímu odehranému zápasu a zda mužstvo není v zápasu podceňováno.

- vliv mužstva na pohárové zápasy

Systém hodnotí, zda mužstvo před zápasem odehrálo pohárový zápas nebo po zápase bude pohárový zápas hrát.

- dynamické programování nastavilo další algoritmy, důležité pro posouzení jednotlivých mužstev

 

Analyzovat takové obrovské množství dat a informací, dokáže pouze PC program. Není v silách jednotlivce analyzovat několik zápasů za den, natož několik stovek zápasů.

Systém je přesně definován a je zcela jasné, že nová denní výstupní data vytváří hodnocení, které mají velmi vysokou váhu.