Kurzové sázky

obrázek

tipování kurzových sázek

  • 13.04.2019 20:50
  • 139x

O tipování kurzových sázek toho bylo napsáno již mnoho. Vždy nějaký systém nebo "úspěšnou" aplikaci naleznete na internetu.

Jak úspěšné sázet kurzové sázky ?

Vše vyžaduje přípravu, systém a vytrvalost. Pokud se na sázku připravíte, získáte nejen odborné znalosti, ale i všeobecný přehled.

Pod tímto pojmem nehledejte žádné matematické předpoklady, ale jen znalosti o sportu, který hodláte vsatit. Osobní znalost sportu, čtení komentářů, čerpání informací z tisku, internetu, televize, vlastní rozbory, názory a diskuze - to vše Vám poslouží k Vaší konkrétní představě o výsledku utkání.

K úspěšnému tipu je potřeba mít nejen odvahu, znalosti, ale i vlastní fantazii.

Většina sázejících dává tutovku na vyloženého favorita. Někdy to může být zásadní chyba.

 

Doporučujeme natipovat zápasy a rozdělit si je do tří kategorií :

1) jasný favorit

2) výhra tipovaného mužstva na 50% - 80 %

3) výsledek není úplně jasný

Ke vsazení vždy zvolte zápas z druhé skupiny !

Ve fotbale doporučujeme vsadit jako tutovky vždy jedničky. Statistické hledisko říká, že domácí mají téměř vždy útočnější charakter a hosté většinou přijíždí se snahou bránit a uhrát minimálně nerozhodný výsledek. V domácím prostředí se každý slabší tým snaží proti favoritovi "vytáhnout" a uhrát minimálně remízu !

 

Systémové sázení, při kterém je jasně stanovená výhra, pokud je uhodnut určitý počet z tipovaných zápasů, je jedna z možností sázení kurzových sázek. Není to nic nového - systémy ve hře jsou jasně dané !

 

Systémové sázky - skupinové rozpisy

Nejedná se o plněmatematické systémové sázky, ale o sázky " krácené".

U krácených systémových sázek je nutné, vždy vsadit každou sázenku zvlášť.

 

Chcete, aby Vaše sázení kurzových sázek bylo " TOP " ?

Pokud je Vaše úvaha nad tipovaným zápasem :

" Poslední utkání vyhráli, jsou na třetím místě tabulky, asi jsou v dobré formě, myslím, že vyhrají i další zápas " a nevěnujete pozornost dalším faktorům, tak toho nikdy nedosáhnete !

Důležitou součástí kurzového sázení je zjistit co nejvíce informací o zápasu, který chceme vsadit. Pokuste se zjistit nějaký údaj, o kterém budeme mít pocit, že je důležitý ve Vašem rozhodnutí. Není možné říci, který faktor je nejdůležitější, ale nazakládejte předpokládaný výsledek zápasu na vlastním přesvědčení nebo intuici.

Další důležitou součástí kurzového sázení je samotné vsazení v sázkové kanceláři. Založte si účet u několika sázkovek a vždy před vsazením porovnejte kurzy na Vámi tipovaný zápas.

Možná se Vám to zdá bezvýznamné, ale vsadit zápas v kurzu 2,2 nebo 2,25, znamená rozdíl 5 %, o které se Vám zvýší zisk !

V okamžiku, kdy máte natipovaný zápas a vybranou sázkovou kancelář, kde Váš tip vsadíte, dodržujte velice striktně Váš "money management".

 

Držte se pravidla " bohatni pomalu ". Ztráty, které přichází velmi rychle Vás mohou zničit. Vždy to ale bude jen a jen Vaše rozhodnutí - soukromé a ojedinělé !

Pokud na jedné straně dokážete zkrotit myšlenky s vědomím zruinováním Vašeho účtu a na straně druhé povolíte míru určitého rizika tak, aby bylo snesitelné, můžete se dostat do požadovaného stádia, kdy budete vydělávat velké peníze.

Vždy to ale bude Vaše riziko a Vaše peníze !

Pokud chcete být úspěšní vyžaduje to tvrdou práci. I když to tak nevypadá, v pozadí se skrývá hodně času stráveného čtením článků, analýz a zjišťování potřebných informací.

 

Pokud je Vaše celková úspěšnost ve stanoveném období sázek (min. 30 dnů):

60 % - žádný zázrak, ale pořád vyděláváte 

70 % - velmi slušné - z koníčka se Vám může stát práce

80 % - dosahujete nadstandatních příjmů

90 % - zřejmě již nevíte co z penězma

100 % - to je naprostý nesmysl