Loterie

obrázek

jednotlivé loterie Sazky

  • 14.04.2019 18:47
  • 511x

Sportka

Nejstarší loterie se losuje 2× týdně, vždy ve středu a v neděli. Mimořádně se losuje i v pátek. Přehled mimořádných slosování naleznete na webové stránce Sazky. V den slosování na terminálech lze vsadit do 19:00 hod. Vsadit lze také online.

Eurojackpot

Eurojackpot se losuje v pátek. Loterie se losuje ve Finsku a v den slosování lze na terminálech vsadit do 19:00 hod. Výsledky loterie jsou dostupné několik hodin po uzavření sázek a to z důvodu důkladné kontroly ve všech 18 evropských státech, ve kterých je loterie provozována.

Šťastných 10

Šťastných 10 se losuje 2× denně, vždy v poledne a večer. Sázky se přijímají v den slosování do 12:00 a 20:00 hod. Vsadit můžete také online kdykoli do doby slosování.

Euromiliony

Euromiliony se losují 2x týdně, vždy v úterý a sobotu večer. V den slosování lze na terminálech vsadit do 19:00 hod. Vsadit lze také online kdykoli do doby slosování.

Keno

Keno se pořádá denně v provozních hodinách systému od 1:15 do 24:00 hod. a slosování se uskutečňují obvykle v pětiminutových intervalech. Vsadit lze také online.

Rychlé kačky

Loterie se pořádá denně od 0:48 hod. do 00:43 hod. a slosování se uskutečňují obvykle v minutových intervalech. V každém slosování je vylosováno dvanáct výherních čísel.

Kameny

Kameny se pořádají denně v provozních hodinách systému od 1:15 do 24:00 hod. každých 5 minut. Kameny lze prozatím vsadit pouze na terminálech SAZKA.

Kasička

Kasička se losuje 2x denně, ve 14:00 a ve 20:00 hod. Vsadit lze kdykoli, sázka je platná vždy pro nejbližší slosování. Vsadit lze také online.

SAZKAmobil šance

Loterie pro zákazníky SAZKAmobil se losuje zpravidla vždy první pondělí v měsíci. Tato loterie nelze vsadit online. 

TOTO Sazka

TOTO Sazka – tipování sportovních zápasů, se hraje každý týden většinou na víkendové zápasy. Mimořádně se hraje i v jiné termíny.