Loterie

obrázek

Korunka

  • 13.04.2019 01:18
  • 718x

V loterijní hře Korunka se losuje šest čísel z devětačtyřiceti. Hlavní předností Korunky je to, že výhry jsou pevně dané – předem tedy víte, kolik můžete vyhrát.

Vsadit lze sedmi různými způsoby a pravděpodobnost výhry záleží na zvoleném typu hry.

Korunka Šestka je hlavní hra, kde hlavní výhra při uhodnutí všech šesti čísel z šesti losovaných je 5 000 000,- Kč. Šestka je velmi podobná hře Sportka.

Dále lze vsadit hry Korunka na 5, na 4 a na 3 čísla. V těchto hrách postačí natipovat 5, 4 nebo 3 čísla z 6 losovaných (z celkových 49 čísel v osudí). Podobná loterie je hra Kasička, kterou losuje konkurenční společnost Sazka.

Další hrou je Korunka Hop Trop, kde si předem vyberete, kolik čísel budete tipovat ( 1 - 5 ). K výhře je nutné uhodnou všechna vámi tipovaná čísla.

Poslední variantou jsou hry Korunka Kombi a Korunka Kombi plus. V těchto hrách si sestavíte vlastní sázku. Je zde možné uplatnit individuální herní systém a využít různých strategií.

Korunka se losuje dvakrát denně a to v 14:00 hodin a v 18:00 hodin. Losuje se 7 dní v týdnu. Nabízí jednoduchost hry a přesně stanovené výše výher. Nenajdete zde žádný Jackpot nebo bonusy.

Systém hry je jednoduchý a jasný: uhodni a vyhraj.

Korunka kombi

Jedná se o originální hru, kde si sestavíte sázku dle vlastních požadavků a můžete zde uplatnit svůj styl a herní strategii.

Zvolíte si počet čísel, výši vkladu a kombinace, které vsadíte. Tím si určujete výši možné výhry a svoji šanci na výhru.

Tiket můžete vsadit již za částku 10,- Kč

- tipovat můžete 3 až 16 čísel

- zvolíte si kombinace, které chcete vsadit

- kombinace mohou být složeny z 1 až 5 čísel

- jednotlivou kombinaci lze sázet již od 1,- Kč

- výhry jsou pevně dané, takže předem víte, kolik můžete vyhrát

 

KORUNKA - systémová sázka

Systémová sázka Korunky. Jedná se vždy o plně matematický rozpis 6 – 16 čísel. Je to velmi jednoduchá sázka, kde můžete tipovat větší množství čísel, bez nutnosti sázet velké množství tiketů. Výhry jsou zde pevné – již předem víte, kolik můžete vyhrát.

Finanční náročnost zde není tak velká, jako například u Sportky, ale nejsou zde žádné prémie, ani Superjackpoty.

 Pokud budete tipovat 10 čísel :

- za celou sázku zaplatíte 582,- Kč ( ve Sportce je nutné za systém 10 zaplatit 4 220,- Kč )

- v případě, že uhodnete všechna čísla, tak máte zaručenou výhru 1 349 500,- Kč

- pokud uhodnete jen 3 čísla, tak vyhrajete vždy 550,- Kč, což vám v podstatě vrací vklad do hry

 

KORUNKA - šestka

Populární číselná hra, kde jsou výhry pevně dané - můžete vyhrát až 5 milionů Kč.

Tipuje se 6 čísel – výhra již při uhodnutí 2 čísel a za 3 uhodnutá čísla vyhrajete 500 Kč, což je v porovnání s jinými loteriemi až 4x více.