Magazín

obrázek

systém společné sázky

  • 14.04.2019 01:42
  • 103x

Společné sázky budou vypisovány nepravidelně a to vždy na přesně stanovené období – na cca 14 nebo 30 dnů.

Před společnou sázkou budou uživatelé informováni o podmínkách a vkladu do společné sázky. Poté bude vytvořena skupina uživatelů, kteří se společné sázky zúčastní. Podmínkou účasti bude splnění stanovených podmínek a včasné složení vkladu do společné sázky na bankovní účet administrátora, který zajistí průběh společné sázky.

Bude vytvořen společný bank, ze kterého budou čerpány finanční prostředky pro uskutečnění společné sázky. Případné výhry budou připisovány do společného banku. Po uplynutí doby vypsané společné sázky bude kompletně celý společný bank podílově rozdělen mezi účastníky a jednotlivé podíly budou účastníkům zaslány na jejich bankovní účet.

Každá společná sázka bude předem přesně definována a bude se jednat o sázku loterií nebo kurzových sázek. V případě solidní nabídky kurzových sázek lze očekávat společnou sázku jak loterii, tak kurzových sázek.

U loterií se zaměříme na rozpisové sázky Sportky, Eurojackpotu, Euromiliónů, Šťastných 10 a Korunky. V případě kurzových sázek využijeme levných, ale rizikových rozpisů na přesné výsledky, kde je šance vyhrát i několik miliónů korun, při velmi nízkém vkladu.

 

Pokud jste se v minulosti účastnili společných sázek, tak vám bude další info zasláno e-mailem. V případě, že jste zde poprvé a chcete se účastnit společných sázek, tak napište pomocí kontaktního formuláře.

 

admin