Sportka

obrázek

kontrola tiketu

  • 12.04.2019 21:59
  • 1593x

Svůj sázkový tiket si můžete nechat zkontrolovat kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, na terminálu Sazky. A proč to udělat? Jelikož si můžete díky tomu hravě ověřit, zda to nebudete právě vy, kdo se zařadí do zástupu milionářů, kterých je již díky Sportce více než 900. A dané číslo neustále stoupá. Možná jste vlastní kontrolou něco přehlédli a " terminálovou" kontrolou zjistíte, zda jste vyhráli nebo jste mohli získat nějakou věcnou cenu, pokud byla pro daný tah nabízena.

KONTROLA TIKETU

 Sázkový tiket loterie Sportka je možno zkontrolovat několika způsoby :

-  pravidelné televizní losování v České televizi

-  informace na internetu

-  prodejní místa společnosti Sazka

-  mobilní aplikace Sportka

 

Výsledky Sportky

Pokud vlastníte mobilní telefon s operačním systémem, tak velmi dobře využijete mobilní aplikaci společnosti Sazka. Budete tak mít vždy po ruce aktuální výsledky s možností kontroly tiketu a pravidla hry Sportka. Získáte tak i další výsledkový servis pro hry Šťastných 10, Euromiliony, Kasička nebo Eurojackpot. Kontrola sázenky Sportky bude pro vás hračka.

Závěrem je nutno říci, že výherní čísla Sportky jsou k dispozici na mnoha místech a kontrola tiketu Sportky je velmi jednoduchá. Neměl by s tím mít žádný problém ani začínající sázkař.