Sportka

obrázek

šance na výhru

  • 12.04.2019 21:50
  • 167x

Začínáte se sázením Sportky ? Doporučujeme seznámit se v plném rozsahu s  " Herním plánem číselných loterií a sázkových her Sazky ".

Začněte pracovat nejen na sobě, ale i na herních postupech. Naučte se vyhodnocovat výsledky jednotlivých tahů a seznamte se alespoň s nějakým jednoduchým systémovým rozpisem. Ověřovat účinnost různých herních systémů je důležitá součást sázkařské strategie. Hrajte pravidelně, zvláště pokud jste se rozhodli tipovat stále stejný rozsah čísel.

Chcete sázet stále stejná čísla nebo čísla budete pravidelně měnit a přemýšlíte, co je lepší ? Odpověď je celkem jednoduchá – v podstatě se to celkem jedno. Každé číslo má stejnou hodnotu a jediným faktorem, který rozhoduje o vylosovaných číslech, je náhoda.

Kombinace výherních čísel z jednoho tahu nijak neovlivňuje výsledek tahu následujícího.

Jak vyhrávat ve Sportce ?

Zaručený návod nikde nenajdete. Sázení Sportky je a vždy zůstane pouze hrou, kdy pravděpodobnost výhry nejvyššího pořadí, tj. Superjackpotu, je pouze minimální. Výherních kombinací je necelých 14 miliónů a určit tu správnou není zas tak úplně jednoduché. Ale na druhou stranu je nutno říci - proč to nezkusit. Kdo nehraje - nevyhraje !

Pravdou je, že oproti některým hazardním hrám, je Sportka pouze neškodnou zábavou. To platí ale do okamžiku, kdy sázíme jen za částky, které žádným způsobem nezatěžují váš finanční rozpočet.

 

Výhra ve Sportce

Ve Sportce je několik výherních pořadí a již při uhádnutí tří čísel ze šesti získáme páté pořadí. Výhry se zde řádově pohybují někde kolem částky 100,- Kč. To znamená, že získat alespoň to poslední páté pořadí není zas tak nemožné a přitom zde je stále šance získat i některé z vyšších výherních pořadí. V okamžiku, kdy se začtete zabývat otázkou jak vyhrávat pravidelně, tak sami dojdete k závěru, že to v podstatě není možné. Losování je vždy náhodný proces a nikdo vám nemůže výhru zaručit.

Stále se objevují náměty, jak hrát a vyhrávat ve Sportce, ale vždy se jedná o ničím nepodložená tvrzení. Proces náhodně vylosovaný čísel lze jen předvídat, ale nikdy jej nemůžeme přesně určit.