Sportka

obrázek

společná sázka

  • 12.04.2019 22:40
  • 135x

Při společné sázce několik hráčů investuje dohromady své peníze do nákupu sázkových tiketů a tím zvyšuje své šance na výhru.

 

Proč společná sázka

 

- investujete pouze zlomek celkové ceny sázkového tiketu

- pravděpodobnost na výhru je tím větší, čím více sázkových tiketů je zakoupeno

- nemusíte hledat hráče, kteří si s vámi vsadí

- pohodlí  - vše potřebné zajistíme za vás

Podíly společné sázky

Každá společná sázka je rozdělena na určitý počet stejných částí, které je možné zakoupit. Tyto části, také označované jako podíly, určují podíl výhry společné sázky, na kterou máte nárok.

Pokud má společná sázka například 10 podílů a vy si zakoupíte jeden podíl, budete mít nárok na jednu desetinu výher získaných touto společnou sázkou ( tj. 10 % ).

Celkový počet podílů

Počet podílů společné sázky je vždy určen před zahájením společné sázky. Pokud má například společná sázka celkem 10 podílů, získáte za každý podíl 10 % z případné výhry společné sázky ( 100 % rozdělených na 10 stejných dílů ). Čím více podílů ve skupinové sázce koupíte, tím větší bude vaše část případné výhry.

V případě, že se do společné sázky přihlásíte a tato nebude zahájena např. pro malý počet zájemců, tak vámi vložený podíl (podíly) vám budou vráceny na váš uživatelský účet.

Čísla pro společnou sázku

Čísla jsou vybírána počítačovým programem. Dohoda účastníků k využití jejich vlastních kombinací je možná po předchozí konzultaci s administrátorem. Po zahájení společné sázky jsou navržená čísla platná pro všechny účastníky (hráče) společné sázky a nelze je v průběhu společné sázky měnit.

Výhry

Vylosovaná čísla a vyhodnocení společné sázky je vždy zveřejněno na webové stránce. Po ukončení společné sázky je sázka celkově vyhodnocena a v případě výhry bude podílová část, která vám přísluší, převedena na váš uživatelský účet. Pokud bude převáděná částka z případné výhry vyšší než 500,- Kč, bude vás provozovatel kontaktovat, jak s touto částkou naložit a dle vzájemné dohody vám bude požadovaná část zaslána na váš bankovní účet nebo bude předána dle dohodnutých možností.

Podmínka společné sázky

Společné sázky se mohou účastnit jen uživatelé, kteří jsou fyzickou osobu, která dovršila 18 let věku. V případě jakýchkoliv pochybností je provozovatel oprávněn požádat uživatele o prokázání pravosti údajů nebo vyloučit uživatele ze společné sázky. Rozhodnutí provozovatele je vždy konečné, bez jakýchkoliv opravných prostředků.

 

Upozornění

Ve společné sázce vám nevznikají žádné další náklady ani poplatky. Vždy obdržíte podílovou část případné výherní částky, na kterou máte nárok, aniž byste museli platit jakoukoliv provizi či poplatky. Případné věcné či jiné doplňkové výhry související se vsazením sázkových tiketů, nespadají k případné výherní částce.

Působíme jako nezávislá služba třetí strany. Neprovozujeme žádnou vlastní loterii. Naše činnost je pouze informační a zprostředkovatelská ( nákup sázkových tiketů a losů ). Tato činnost nespadá pod žádný oficiální loterijní orgán.

 

Druhy společné sázky :

 

Náhodný výběr

- čísla jsou vybrána náhodně pro přesně stanovený počet sloupců

Vlastní čísla

- každý uživatel natipuje přesně stanovený počet vlastních čísel a vytvoří tak jeden sloupec sázkového tiketu

- sloupce všech uživatelů jsou považovány za společnou sázku

Doplňková čísla - garance shody

- sázka obsahuje všechny možné kombinace doplňkových čísel loterie a tím je zaručeno, že ve společné sázce dojde alespoň jednou ke shodě doplňkových čísel 

- všechna ostatní čísla jsou vybrána náhodně

Číslo - garance shody

- sázka obsahuje všechna čísla loterie, které mohou být vylosována a je tak pokryt celý rozsah loterie

- ve společné sázce tak v některém sloupci dojde alespoň jednou ke shodě některého z tažených čísel - k tomuto číslu jsou ostatní čísla vybrána náhodně