Sportka

obrázek

Sportka

  • 12.04.2019 18:23
  • 125x

Představovat nejpopulárnější číselnou loterii v České republice určitě není potřeba. Pokud jste začátečník a zajímá vás, jak vlastně Sportka funguje, přečtěte si některý z následujících článků. Zjistíte v nich, co je Sportka, kdy je losování Sportky, kde naleznete tažená čísla Sportky, co je Superjackpot nebo jak investovat do sázení Sportky.

Mnoho sázejících Sportky si jistě všimlo, že za způsobem losováním čísel může být ukryto tajemství vylosovaných čísel a na základě různých hodnot a statistických vlastností se snaží odhadnout čísla, která budou vylosována v následujícím tahu.

Sázkaři nejvíce sledují nejčastěji nebo nejméně losovaná čísla, analyzují předchozí losování nebo jejich statistické vlastnosti a snaží se aktivně predikovat různé změny a odchylky. To vše má jen jediný cíl - předpovědět a vyhrát.

Mnoho sázkařů používá vlastní čísla s určitým osobním vztahem. Můžou to být např. vlastní data narození nebo narození rodinných příslušníků, osobní nebo šťastná čísla. Na tomto výběru čísel není nic špatného. Jedná se o příklad pasivní volby čísel, který je velmi podobný volbě náhodných čísel, jen to jsou čísla s osobním významem.

Někteří lidé si myslí, že příliš nezáleží na statistických hodnotách, jelikož losování čísel je náhodný proces a všechna čísla mají stejnou šanci být vylosována.

Myšlenka je to určitě správná, ale když si uvědomíme, že čísla jsou losována prostřednictvím míčků, které poletují v osudí a dochází k jejich opotřebení např. tím, že byly vylosovány, tak v určitých situacích dochází ke zvýhodnění některého z nich a určitě je na místě s touto eventualitou počítat v každém hráčském postupu.

Další skupina sázkařů spoléhá na svůj vlastní instinkt. Říká se, že každý má v sobě určitý druh síly, která umožňuje alespoň náznakem pocitů předvídat budoucnost. Určitě jste již tento pocit prokazatelně zažili.

Nezávisle na tom, do jaké míry věříte určitému způsobu výběru čísel, se zde nabízí možnost zkusit některou z variant a věřit, že právě vaše zvolená čísla jsou ta pravá s tím, že vyhrajete obrovský Jackpot. Vytrvalost a neustálé zkoušení, dokud ten den skutečně nepřijde, je ten adrenalin, který nás přivádí k sázkovým terminálům nebo internetovému sázení Sportky.